VIDEO Ligue 1: Fără Lionel Messi și Neymar, PSG a reușit doar un egal în fața lui Lyon

PSG a remizat, scor 1-1, duminică, în deplasare, contra lui Olympique Lyon, în etapa a XX-a din Ligue 1.

HotNews.roFoto: Hotnews

Paqueta a deschis scorul pentru Lyon în minutul 7, iar Kehrer a egalat în minutul 76 pentru parizieni. A fost primul gol al fundașului pentru PSG în acest sezon.

La acest meci, pe lângă celelalte indisponibilități, PSG nu s-a putut baza pe Lionel Messi și Neymar, aceștia fiind listați ca accidentați.

Aici poți vedea un rezumat al partidei dintre Lyon și PSG.

6. Lens (34-28) 30 etc.

CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1  Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu  aproape 40%  peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
Campionatul Mondial
05.07
CÂT PLĂTEȘTE ANTENA 1 Televiziunea a cumpărat CM 2026 și 2030 cu aproape 40% peste suma plătită de TVR pentru CM 2018 și 2022
„Asta nu e ultraserie” MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui  Chiricheș
Cupa Romaniei
05.07
„Asta nu e ultraserie”MM Stoica a criticat Peluza Sud Steaua după scandările la adresa lui Chiricheș
IMAGINEA DE PE ECRAN  De ce a plâns de fapt  Ronaldo  la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
05.07
IMAGINEA DE PE ECRAN De ce a plâns de fapt Ronaldo la EURO: „Nimeni nu-și poate imagina”
Salvat de Dibu  Messi a ratat un penalty, dar  Argentina s-a calificat  în semifinalele Copa America 2024
Campionate
05.07
Salvat de Dibu Messi a ratat un penalty, dar Argentina s-a calificat în semifinalele Copa America 2024