VIDEO Serie A: Inter Milano, victorie importantă în derbiul cu Lazio Roma (scor 2-1)

Inter Milano a reușit să câștige, duminică, derbiul contra lui Lazio Roma, scor 2-1, în etapa a XXI-a din Serie A.

HotNews.roFoto: Hotnews

Inter a punctat prin Bastoni '30 și Skriniar '67. Unicul gol al lui Lazio a fost înscris de Immobile '35.

Martinez (Inter) a avut un gol anulat de VAR pe motiv de ofsaid în minutul 17.

Într-un alt meci disputat duminică, de la aceeași oră, Verona a pierdut pe teren propriu, scor 2-1, în fața Salernitanei.

Rezumatul partidei dintre Inter și Lazio:

Program Superliga 2024 - 2025  Când se joacă derby-urile , cum arată țintarul complet al Ligii 1
01.07
Program Superliga 2024 - 2025Când se joacă derby-urile, cum arată țintarul complet al Ligii 1
Program Superliga 2024 - 2025 Când se joacă derby-urile , cum arată țintarul complet al Ligii 1
SCHIMBARE  FCSB a prezentat  noile echipamente  de joc pentru sezonul 2024-2025
01.07
SCHIMBARE FCSB a prezentat noile echipamente de joc pentru sezonul 2024-2025
SCHIMBARE  FCSB a prezentat noile echipamente de joc pentru sezonul 2024-2025
„Nu Spalletti e de vină!”  Mircea Lucescu , dur după eșecul Italiei la EURO: „Barella lider? Cu tot respectul...”
01.07
„Nu Spalletti e de vină!”Mircea Lucescu, dur după eșecul Italiei la EURO: „Barella lider? Cu tot respectul...”
„Nu Spalletti e de vină!” Mircea Lucescu , dur după eșecul Italiei la EURO: „Barella lider? Cu tot respectul...”
MergE pe România Încă o legendă îi vede pe „tricolori” în  sferturi  la Euro: „Cea mai mare surpriză”
30.06
MergE pe RomâniaÎncă o legendă îi vede pe „tricolori” în sferturi la Euro: „Cea mai mare surpriză”
MergE pe România Încă o legendă îi vede pe „tricolori” în sferturi la Euro: „Cea mai mare surpriză”